Kategorie

Pánské sluneční polarizační brýle Oakley Radarlock

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci.

Více informací

Sleva!
7 275 Kč vč. DPH

7 675 Kč vč. DPH

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci. Sluneční polarizační brýle ocení také řidiči. Je pouze na vás, jakou aktivitu právě budete dělat.

  • Oakley Switchlock™ pro lehkou a jednoduchou výměnu čoček
  • Materiál O Matter zajišťuje celodenní komfort při nošení, je ultralehký a přitom velmi odolný
  • Gumičky z materiálu Unobtainium, který je vyroben z vysoce porézního a přilnavého materiálu, aby brýle držely na svém místě
  • Systém uchycení na obličeji Three-point-fit
  • Vyměnitelná gumička na nose pro co nejlepší přizpůsobení Vašemu obličeji
  • Kovové loga Oakley 


Brýle je možné zhotovit rovněž jako sluneční dioptrické brýle nebo sluneční polarizační dioptrické brýle či přizpůsobivě se dobarvující dioptrické brýle Transitions případně Drivewear.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...