Kategorie

Pánské sluneční polarizační brýle Oakley Eyepatch 2

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci.

Více informací

Sleva!
4 075 Kč vč. DPH

4 425 Kč vč. DPH

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci. Sluneční polarizační brýle ocení také řidiči. Je pouze na vás, jakou aktivitu právě budete dělat.

 

  • Díky nízké váze přináší obroučky, vyrobené z velmi odolného materiálu O MATTER®, nadstandardní komfort i při celodenním nošení. Samozřejmostí je i vysoká životnost brýlí 
  • Metoda Three-Point Fit, spočívající v uchycení rámečku na 3 bodech vaší tváře (nos, boční strana hlavy), zajišťuje perfektní držení a zarovnání čoček a poskytuje celodenní komfort 
  • Metalické emblémy 

 

Brýle je možné zhotovit rovněž jako sluneční dioptrické brýle nebo sluneční polarizační dioptrické brýle či přizpůsobivě se dobarvující dioptrické brýle Transitions případně Drivewear.

  • Ochranný index 3
  • Propustnost světla 15 %

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...