Kategorie

Sluneční dioptrické přizpůsobivé brýle PF Lifestyle 3015 NEUT

Brýlové obruby PF Lifestyle jsou velmi moderní obruby vyrobené z grilamidu, klasiku z acetátu a také ze slitiny lehkých kovů. Jsou velmi lehké, odolné, bezpečné a antialergenní. Tvar a velikost obruby a brýlových čoček zaručují maximální zorné pole a ochranu proti větru a drobným částečkám a zejména pohodlí při nošení. Kolekci Lifestyle ocení ti, kteří se pohybují zejména ve městě. . 

Více informací


8 995 Kč vč. DPH

Brýlové obruby PF Lifestyle jsou velmi moderní obruby vyrobené z grilamidu, klasiku z acetátu a také ze slitiny lehkých kovů. Jsou velmi lehké, odolné, bezpečné a antialergenní. Tvar a velikost obruby a brýlových čoček zaručují maximální zorné pole a ochranu proti větru a drobným částečkám a zejména pohodlí při nošení. Kolekci Lifestyle ocení ti, kteří se pohybují zejména ve městě.

  • 10 základních tvarů v různých barvách
  • možnost zabroušení korekčních čoček až do ± 6/2 dpt
  • velký výběr materiálů a zabarvení brýlových čoček
  • obruby grilamidové, acetátové a ocelové
 
Brýlová čočka NEUT s integrovaným polarizačním filtrem a skvělou ochranou proti oslnění má základní zabarvení 70% plus fototropní zabarvení až 85% . Díky této kombinaci filtrů nabízí již v neaktivním stavu jedinečný kontrast dosažený cílenou neutralizací oslňujících reflexů. Barva v neutrálním šedém tónu zaručuje nezkreslené barevné vidění i za mimořádných světelných podmínek.

Brýle je možné zhotovit rovněž jako sluneční brýle nebo sluneční polarizační dioptrické brýle Transitions případně Drivewear.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...