Kategorie

pánské polarizační sluneční titanové brýle OAKLEY Titanum Crosshair

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci.

Více informací

Sleva!
6 250 Kč vč. DPH

6 600 Kč vč. DPH

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci. Sluneční polarizační brýle ocení také řidiči. Je pouze na vás, jakou aktivitu právě budete dělat.

 

  • Ultra lehký C-5™ kovový materiál 
  • Patentovaný hydrofilní Unobtainium® nožiček a nosníků zajistí bezpečné a pohodlné nošení 
  • Komfort a výkon spojuje systém Three-Point Fit: opora o hlavu ve třech bodech (nos, za ušima)

Brýle je možné zhotovit rovněž jako sluneční dioptrické brýle nebo sluneční polarizační dioptrické brýle či přizpůsobivě se dobarvující dioptrické brýle Transitions případně Drivewear.


Pro konzultaci nebo objednání navštivte některou z našich prodejen.

  • Ochranný index 3
  • Propustnost světla 9 %

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...