Kategorie

Pánské polarizační sluneční brýle OAKLEY Eyepatch 2

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci.

Více informací

Sleva!
4 100 Kč vč. DPH

4 400 Kč vč. DPH

Sluneční brýle OAKLEY jsou zárukou kvality, kvalitných materiálů, moderního stylu, elegance a osobitosti. Transparentní brýlové čočky absorbují nežádoucí sluneční paprsky a ochrání tak Váš zrak. 100 % UVA a UVB ochrana. Polarizační brýle umožňují pohodlné vidění, kontrastní a bez oslnění. Polarizační brýle přináší komfort a výhody a oceníte je jak v každodenním životě, tak i při sportu a relaxaci. Sluneční polarizační brýle ocení také řidiči. Je pouze na vás, jakou aktivitu právě budete dělat.

 

  • Díky nízké váze přináší obroučky, vyrobené z velmi odolného materiálu O MATTER®, nadstandardní komfort i při celodenním nošení. Samozřejmostí je i vysoká životnost brýlí 
  • Metoda Three-Point Fit, spočívající v uchycení rámečku na 3 bodech vaší tváře (nos, boční strana hlavy), zajišťuje perfektní držení a zarovnání čoček a poskytuje celodenní komfort 
  • Metalické emblémy  

Brýle je možné zhotovit rovněž jako sluneční dioptrické brýle nebo sluneční polarizační dioptrické brýle či přizpůsobivě se dobarvující dioptrické brýle Transitions případně Drivewear.


Pro konzultaci nebo objednání navštivte některou z našich prodejen.

  • Ochranný index 3
  • Propustnost světla 17 %

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...